Auto Fader Start   سامانه ی بسیار مفیدیست  که به سادگی هر نرم افزار پخش چند رسانه ای و یا به اصطلاح مدیا پلیر را به انواع میکسر صوتی و یا تصویری دیجیتال و آنالوگ (یا اصطلاحا میز صدا و تصویر )  و یا هرگونه سخت افزار دیگری متصل کرده و قابلیت فیدر خودکار و کنترل مدیا پلیر را در دسترس عوامل ( صدابردار و یا کارگردان و یا . . . )  قرار می دهد.   این سامانه ی بسیار ساده ، کوچک و ارزان  است و از یک کابل سخت افزاری و یک نرم افزار ساده تشکیل شده و هيچ گونه مشابه داخلي و خارجي ندارد.

Auto Fader Start در استوديو هاي توليد و پخش صدا و سیما کمک موثری به عوامل می کند ، و باعث میشود که بتوانند فایلهای موجود بر روی رایانه ها را بدون نیاز به ماوس و کی برد  و از طریق میکسرهای صوتی تصویری و یا هر سخت افزار دیگری  Play   و یا  Pause   و یا . . . . .   کنند.

 

مکانهای قابل استفاده :  استودیوهای پخش و تولید صدا و سیما و یا هر استودیوی خصوصی و یا مکان شخصی که در آن از مدیا پلیر ها زیاد استفاده میشود.

 

 

 

 

Auto Fader Start از دو بخش اصلی تشکیل شده است :

 

1 –  بخش سخت افزاری

 

2 –  بخش نرم افزاری

 

 

 

 

الف –  بخش سخت افزاری :

این بخش از یک مدار بسیار کوچک و یک کابل برای اتصال رایانه به پورت کامند میکسر تشکیل شده ، اما بعلت کوچکی مدار الکترونیکی در درون خود کابل تعبیه شده است. اتصال این کابل بسیار ساده است و احتیاج به دانش فنی در مورد الکترونیک و یا میکسر ندارد، و فقط کافیست یک سر آنرا به پورت سریال رایانه و سر دیگر را به درگاه کامند ( یا فرمان ) میکسر متصل کرد.

 

 

2 –  بخش نرم افزاری :

این بخش از یک نرم افزار کوچک اما در عین حال قدرتمند تشکیل شده و فقط یکبار احتیاج به اجرا و تنظیم دارد ، و تنظیمات آن نیز بسیار ساده هستند. بعد از نصب و تنظیم اولیه دیگر هیچ نیازی برای اجرای آن بعد از هربار خاموش و روشن کردن رایانه نیست .

 

 

    

 

اتو قیدر استارت بر روی تمام مدیا پلیرهای جهان از جمله Windows Media Player و VLC Player و   KM Player وPGPlayer   و . . . .  کار میکند.

 

 

   این سیستم از قابلیت اتصال به پورتهای سریال و یا یواس بی برخوردار است

 

 

مدیا پلیرهای قابل پشتیبانی و امکانات این سامانه طبق سفارش شما قابل تغییر هستند

 

 

 

    لطفا با ارائه ی نظرها پیشنهادها و انتقادات خود ما را در ساخت هرچه بهتر این محصول  یاری کنید.

پشتیبانی

هر روز هفته حتی روزهای تعطیل از ساعت 10 صبح تا 10 شب

با ما تماس بگیرید

TEL : 09177031335

Email : media4dco@gmail.com

استقبال از ایده های شما

اگر در زمینه های الکترونیک و کامپیوتر ایده ای دارید ، ما آنرا برایتان عملی میکنم

ایده ی خود را برای ما ارسال کنید

ایده های خلاقانه ی خود را بوسیله ایمیل برای ماارسال کنید

media4dco@gmail.com

همکاری با ما

در صورتیکه مایل به بازاریابی و یا هر نوع همکاری با ما هستید به ما اطلاع دهید

دعوت به همکاری

اگر مایل به بازاریابی و یا اخذ نمایندگی فروش محصولات ما و یا همکاری در سایر موارد هستید ، به بخش فروش تماس بگیرید

All our hardware and software products in the field of Audio  / Video are designed with high-quality and high technology for broadcasting

تمام محصولات نرم افزاری و سخت افزاری ما در حوزه ی صدا و تصویر دارای کیفیت عالی ویژه ی برادکستینگ بوده و از تکنولوژی بسیار بالایی در طراحی و ساخت  برخوردارند 

 پشتیبانی واقعی

 با ما تماس بگیرید

تلفن فروش یا مشاوره فنی : 09177031335