معرفی :

این نرم افزار قادر است چند ورودی ( کانالهای مجزا) زنده ویدیویی با رزولوشنها و قالبهای گوناگون (SD,HD,UHD ) را در فایلی بعنوان بافر ذخیره کرده و با تاخیر دلخواه آنرا بدون هیچگونه افت کیفیتی پخش کند. (این محصول 24/7 بوده و میتواند بطور دائمی کار کند)

میتوانید در قسمت تنظیمات هر کانال ، نوع و قالب تصویر ورودی را بطور مجزا انتخاب کنید. برای مثال ورودی یک کانال میتواند PAL و دیگری HD تنظیم شود. که البته این موضوع بستگی به کارت کپچرنصب شدهدارد.(بسته به نوع لایسنسی که خریداری کرده اید ممکن است تعداد کانالها و یا برخی از فرمتها قفل بوده و قابل انتخاب نباشند )

.

.

.

مکانهای قابل استفاده:

استودیوهای تولید ، پخش ،واحدهای سیار سازمان صدا و سیما و یا سایر شبکه های تلویزیونی و ماهواره ای و یا هر مکان و یا استودیو ی دیگری که به تاخیر در پخش برنامه های زندهبرای سانسور یا ممیزی و یا مقاصد دیگرنیاز باشد.

.

.

.

.

حداقل سیستم مورد نیاز :

این نرم افزار قابل اجرا بر روی هر سیستم تک هسته ای 1.8 گیگا هرتز یا بالاتر با 4 گیگابایت رم و سیستم عامل ویندوز هفت64bitیا بالاتر میباشد اما برای کپچر کردن و سازگاری کامل با کارتهای ویدیوی بلک مجیک میبایست هارد دیسکی با سرعت مناسب داشته باشید ، لذا برای رزولوشنهایHD و یا بالاتر لازم است سرعت هارد دیسک را با نرم افزار تست سرعت تست کنید تا کاملا سازگار با کارت باشد. بطور معمول اگرقصد دارید فقطبا فرمت پال کار کنید ، اکثر سیستمهای معمولی جوابگوی کار شما خواهند بود ، اما اگر قصد دارید که از فرمتهای اچ دی و رزولوشنهای بالاتر استفاده کنید بهتر است سیستمی با رم و سرعت و بالاتر و دارای کارت گرافیک NVIDIA را بکار گیرید.

.

بهترین سیستم عامل تست شده Windows 10 Build 1709 و یا نسخه های جدیدتر ویندوز 10 میباشد.

.

این نرم افزار از بهترین و با کیفیت ترین و در عین حال ارزان ترین کارتهای ویدیویی جهان یعنی کارتهای ویدیویی دک لینک بلک مجیکBlackmagicDecklinkکه نسبت به سایر مارکهای مشابه دارای قیمت و کیفیت مناسب تری هستند و در کشور عزیز ما بهترین گزینه برای برودکستینگ محسوب شدهو در شبکه های مختلف تلویزیونی کشور نیز کاربرد زیادی دارند پشتیبانی میکند.

توجه داشته باشید که باید درایور کارت بلک مجیک (دسکتاپ ویدئو ) با ورژن10.9.12را نصب کنید.

.

برخی از کارتهای ویدیو و کپچر بلک مجیک که در این نسخه پشتیبانی میشوند عبارتند از :

.

.

Decklink Studio 4K

DeckLink SDI 4K

DeckLink 4K Extreme 12G

DeckLink 4K Pro

DeckLink 4K Extreme

DeckLink 4K Extreme 12G

DeckLink

8K Pro

.

تمامی کارتهای ویدیوی بلک مجیک پشتیبانی شده اند ، لذا اگر شما دارای کارت جدیدی از این شرکت هستید که در لیست فوق موجود نیست و یا با نرم افزار کار نمیکند با ما تماس بگیرید تا آنرا هم به لیست بیفزائیم.

..

نکته مهم: باید از کارتهایکپچر بلک مجیک که از قابلیت Full Duplex برخوردارند استفاده کنید ( مثل Decklink Studio 4K) در قسمت Settingsمربوط به هر کانال میتوانید تمام قابلیتها و فرمتهای قابل پشتیبانی کارت خود را مشاهده فرمایید

.

.

.

.

.

 

مشخصات سیستم توصیه شده برای فرمت 1080p50 HD :

– RAM 8 GB

CPU : Intel Corei7 2.4 GHz or higher

GPU : NVIDIA GTX 970 ( you can use all GTX models with 2 GB dedicated video memory)

– Drive Read / Write Speed :more than 80 MB/s

– Capture and Playback Card : Decklink Studio 4K

Blackmagic Desktop Video 10.9.122

– Windows 10 Build 1709 or newer

.

.

.

.

.

.

.

.

نصب ، راه اندازی و تنظیمات لازم :

.

1 – بعد از نصب فیزیکی کارت کپچر در کیس سیستم ، میبایست درایور کارت بلک مجیک (دسکتاپ ویدئو ) با ورژن Blackmagic Desktop Video 10.9.12را نصب کنید زیرا با سایر ورژنها بدرستی کار نخواهد کرد.

2 – با کلیک بر روی فایل setup.exeو تعیین مسیر دلخواه ، نرم افزار را نصب کنید.

3 – با اجرای نرم افزار مشاهده خواهید کرد که پنجره نرم افزار به 4 قسمت تقسیم شده است . روی آیکن تنظیمات مربوط به Input1 کلیک کرده و در آن کارت کپچر/ پلی بک ، فرمت ورودی و مقدار تاخیر مورد نیاز را انتخاب کنید ، همچنین مسیر ذخیره سازی فایل بافر را تعیین کنید و پنجره تنظیمات را ببندید. اکنون سیستم آماده است و برای شروع میتوانیدروی آیکن رکورد ( کنار دکمه Stop ) کلیک کنید. در این حالت تصویر ورودی کارت در قسمت Input1 به نمایش در آمده و پس از سپری شدن میزان تاخیر انتخاب شده توسط شما ، پنجره Output1 خروجی کارت را نمایش خواهد داد.

4 – اگر قصد دارید دو برنامه زنده را بطور مجزا تاخیر دهید برای Input2 نیز مرحله 3 را انجام دهید.

نکته :نگران کیفیت تصاویر پریویوی نمایش داده شده در نرم افزار نباشید زیرا آنها فقط بعنوان پریویو هستند در حالیکه خروجی کارت دارای کیفیت 100 درصدی و دقیقا مشابه ورودی خواهد داشت.

تنظیمات این نرم افزار بسیار ساده است و با فعال کردن گزینه ToolTip از منوی تنظیمات میتوانیددر موارد مورد نیاز با نگه داشتن موس بر روی کنترلهای موجود در نرم افزار توضیحات مربوط به آن قسمت را مشاهده فرمائید ، همچنیندر صورت نیاز میتوانید از طریق تلفن 09177031335 اطلاعات و راهنماییهای بیشتری کسب فرمائید.

.

.

 .آخرین نسخه را با استفاده از لینک زیر دانلود کنید

Download HiTech-LiveDelay Setup

 

.

.

.

 

 

توجه : نسخه رایگان نرم افزار بطور رندوم فقط بین 30 ثانیه تا 3 دقیقه کار خواهد، درصورتیکه مایل به خریداری آخرین نسخه و دریافت قفل سخت افزاری و برخورداری از ضمانت و پشتیبانی و راهنمایی بودید با ما تماس بگیرید.

.

.

لایسنس :

این نرم افزار با مجوزهای دسترسی ، امکانات و قیمتهای گوناگون ارائه میشود.برای مثال :

لایسنس تک کانال SD : فقط یک کانال با فرمتSD در دسترس خواهند بود.

لایسنس دو کانال SD : دو کانال با فرمتSD در دسترس خواهند بود.

لایسنس تک کانال HD : فقط یک کانال با فرمتهای ( SD , HD (up to 1080p60در دسترس خواهند بود.

لایسنس دو کانال HD : دو کانال با فرمتهای ( SD , HD (up to 1080p60در دسترس خواهند بود.

لایسنس تک کانال 2K : فقط یک کانال با فرمتهای ( SD , HD, UHD (up to 2160p30در دسترس خواهند بود.

لایسنس دو کانال 2K : دو کانال با فرمتهای ( SD , HD , UHD (up to 2160p30در دسترس خواهند بود.

در صورتیکه مایلید نرم افزار طبق نظر شما تغییر کند و قابلیتهای مورد نیاز شما به آن افزوده شود با ما تماس بگیرید.

.

.

.

Email : media4dco@gmail.com,TEL : 09177031335